• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2018-2019
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.   
   

 2018 * BŘEZEN / MARCH 

 • NINA VAN HORN (USA/FRA) - Hvězda posledního Jihočeského festivalu a Jazzu u Karla Rodena ! Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné podruhé do Česka a na Slovensko. Nina znovu přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone.
  VOLNÉ TERMÍNY  6, 11, 13 BŘEZEN (MARCH) 2018 
 • WOLF MAIL (blues/rock, AUS) - Australské hvězda - skvělý kytarista a zpěvák Wolf Mail - se svým nakažlivým blues, které je oblíbené nejen v Americe, ale také v Japonsku, Rusku a na Středním východě.
  VOLNÉ TERMÍNY  27, 29 BŘEZEN (MARCH) 2018 
 • IRON MAIDEN Tribute Band - Blood Brothers (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině. Pětičlenná vynikající kapela přiváží podruhé do Česka a na Slovensko ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. 
  VOLNÉ TERMÍNY  18, 19, 21 BŘEZEN (MARCH) 2018 

 2018 * DUBEN / APRIL 

 • Andrew THE BULLET Lauer (USA) - Hvězda posledního slovenského OravaFestu! Andrew patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... První klubové CZ SK tour !
  VOLNÉ TERMÍNY  pouze 9 DUBEN (APRIL) 2018
 • GERRY JABLONSKI (UK) - Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete ! Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY  pouze 16 DUBEN (APRIL) 2018
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍN► (23, 24 pouze poblíž SK/CZ hranic), 29 DUBEN (APRIL) 2018
 • GIL EDWARDS (USA/N) - Americko-norská rocková kapela padesát let na turné ! Pouze 2 exkluzivní termíny pro ČR a SK. Videa zde.
  VOLNÉ TERMÍNY  pouze 16, 17 DUBEN (APRIL) 2018

 2018 * KVĚTEN / MAY 

 • ROB TOGNONI (blues/rock, AUS) - Tasmanský kytarista Rob Tognoni s italskými kořeny přijíždí do ČeskoSlovenska! Jeho současná hudba je drsným mixem rock´n´ rollu, boogie a klasického rocku. Poslední dobou „Tasmánskému ďáblovi“, jak je mnohými fanoušky nazýván, statečně sekunduje tvrdá německá rytmická sekce, která výsledný dojem ještě umocňuje.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15, 18, 19 KVĚTEN (MAY) 2018  + další volné termíny na vyžádání
 • GWYN ASHTON (UK) - Oblíbenec evropského bluesového publika znovu v Česku ! Vynikající bluesový kytarista a zpěvák Gwyn Ashton, který na pódiích vystupoval s velikány jako Johnny Winter, Ray Charles nebo B. B. King. Skvělá ONE MAN BLUES SHOW - Gwyn vystupuje sólo...
  VOLNÉ TERMÍNY  27, 28, 29, 30 KVĚTEN (MAY) 2018 + další volné termíny na vyžádání
 • PETER LIPA (SK) - Pořádnou dávku kvalitní muziky, písně z nového alba i z těch starších přiveze slovenská legenda blues, Peter Lipa. Patří do absolutní pěvecké špičky československé scény. Překročil všechny hranice různých žánrů, ať už jazzu, popu, blues nebo rocku. Na jeho koncertech prostě není možné se nebavit, nenechat se vtáhnout do vln bezbřehého moře hudebních nápadů, které vytváří se zkušenými muzikanty za zády.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 31 KVĚTEN (MAY) 2018 + další volné termíny na vyžádání

 2018 * ČERVEN / JUNE 

 • GWYN ASHTON (UK) - Oblíbenec evropského bluesového publika znovu v Česku ! Vynikající bluesový kytarista a zpěvák Gwyn Ashton, který na pódiích vystupoval s velikány jako Johnny Winter, Ray Charles nebo B. B. King. Skvělá ONE MAN BLUES SHOW - Gwyn vystupuje sólo...
  VOLNÉ TERMÍNY  1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 ČERVEN (JUNE) 2018

 • KRISSY MATTHEWS (UK) - Famózní anglický blues/rockový kytarista mladé generace, který kromě uznání od Johna Mayalla již stihnul spolupráci s Larry Burtonem, Jeffem Healeyem, Walterem Troutem, Robbenem Fordem, Joem Bonamassou... Aktuální hvězda velkých evropských bluesrockových festivalů přijíždí se svou kapelou do Česka a na Slovensko ! Omezený počet koncertů. 
  VOLNÉ TERMÍNY  18, 23, 24 ČERVEN (JUNE) 2018

 2018 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

SHAHAB TOLOUIE (ethno/persian flamenco, IR)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LEIF DE LEEUW (blues/rock, NL)

VANESA HARBEK (blues/rock, ARG)

Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.
 

 2018 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • RIKI MASSINI (I) - Jeden z nejlepších italských bluesmenů své generace přijíždí poprvé do Česko-Slovenska! Riki Massini je spoluhráčem např. Clive Bunkera (zakládající bubeník Jethro Tull); otevíral show pro nesčetné množství velikánů, jako Joe Cocker, Jethro Tull, Joe Bonamassa, Scott Henderson, Mick Taylor a mnoho dalších. Koncertuje se svým bluesrockovým programem nebo s programem “Rory Gallagher Tribute” / dle dohody s pořadatelem 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 13, 16 ZÁŘÍ (September) 2018
 • GWYN ASHTON (UK) - Oblíbenec evropského bluesového publika znovu v Česku ! Vynikající bluesový kytarista a zpěvák Gwyn Ashton, který na pódiích vystupoval s velikány jako Johnny Winter, Ray Charles nebo B. B. King. Skvělá ONE MAN BLUES SHOW - Gwyn vystupuje sólo...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, 26, 29 ZÁŘÍ (September) 2018
 • GRAVEL ROAD BAND (USA) - kapela ze Seattlu GravelRoad jasně a nekompromisně dokazuje, že blues a punk, může splynout do jedinečné symbiózy ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ►25, 26, 27, 29 ZÁŘÍ (September) 2018další termíny na vyžádání (září až říjen)

 2018 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • ŠTĚPÁN MARKOVIČ "60" TOUR - Štěpán Markovič patří mezi nejvýznamnější české jazzmany. Na saxofon doprovázel neuvěřitelnou řadu tuzemských a světových hvězd; nelze nezmínit Ray Charlese, Lizu Minelli či prezidenta Billa Clintona. V říjnu 2018 oslaví Markovič 60té narozeniny a při té příležitosti vyjede na výjimečné česko-slovenské turné se svým programem slavných jazzových standardů. Pořadatelům jsou k dispozici dvě verze programu - "Klasické jazzové trio" nebo ve funky/jazz/rock podobě v doprovodu kapely "Gipsy Groove" (zakladatelé slavných brněnských GuloČar, kteří získali kromě ocenění "Anděl" také uznání od Jamese Browna, Gipsy Kings či Living Colour). 
  VOLNÉ TERMÍNY ►NA VYŽÁDÁNÍ  ŘÍJEN (October) 2018
 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ►NA VYŽÁDÁNÍ na turné od 02/10 do 21/10  ŘÍJEN (October) 2018
 • JANET ROBIN (USA) - Fenomenální americká zpěvačka a kytaristka Janet Robin je vyhledávanou umělkyní, která kromě své sólové kariéry koncertuje a nahrává například s Meredith Brooks, Lindsey Buckinghamem, Michelle Shocked či Melissou Etheridge (Fleetwood Mac).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 27, 28  ŘÍJEN (October) 2018

 2018 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • NICO ZZ BAND (FR) - Současná velká hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby. Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella...
  VOLNÉ TERMÍNY 14, 15, 16, 17  LISTOPAD  (November) 2018

 2018 * PROSINEC / DECEMBER 

 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3 PROSINEC (DECEMBER) 2019 
 • ERIC CLAPTON TRIBUTE (USA) - Cliff Stevens - vzhledem i hudebním provedením dokonalý dvojník Erica Claptona. Akustický (unplugged) solo program plný největších hitů !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 13, 16 PROSINEC (DECEMBER) 2019 
   

KALENDÁŘ PRO ROK 2019

 2019 * BŘEZEN / MARCH 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY  na vyžádání BŘEZEN (MARCH) 2019 
 • CLIVE BUNKER (UK) ex JETHRO TULL - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull v těch nejlepších letech, tedy od jejich počátku až do roku 1971, kdy po čtvrté řadové řadové desce „Aqualung“ kapelu opustil. Je podepsán pod největšími hity kapely jako Locomotive Breath, Aqualung, Bourrée, My Sunday Feeling atd.
  VOLNÉ TERMÍNY  na vyžádání BŘEZEN (MARCH) 2019 

 2019 * DUBEN / APRIL 

 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ►NA VYŽÁDÁNÍ na turné od 05/04/2019 do 05/05/2019  DUBEN (April) 2019
 
 
 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

SHAHAB TOLOUIE (ethno/persian flamenco, IR)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

 

Metallica Tribute Band (UA)

Eric Clapton Tribute (USA)

Iron Maiden Tribute Band (UA)

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Scorpions Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Krissy Matthews

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2008-2018 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode