• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2024-25
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
 • TIM MITCHELL BAND (USA) – americká rhythm/blues hvězda, která na turné doprovázela např. Carlose Santanu, Buddy Guye či Prince – přijíždí v květnu 2023 v rámci svého světového turné znovu do Česka a na Slovensko  – a to ve špičkovém muzikantském obsazení kapely, společně s NICO ZZ Band !
  VOLNÉ TERMÍNY - 15, 16 KVĚTEN (MAY) 2023 

 2024 * KVĚTEN / MAY 

 • CLIFF STEVENS (USA) - Celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band (USA) v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem (USA). Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu - Dvojník Erica Claptona !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6, 7, 14, 15  KVĚTEN (MAY) 2024
 • EAMONN McCORMACK (UK) - Irský bluesrockový kytarista a zpěvák Eamonn McCormack vyjíždí na své největší evropské turné, které pokryje 30 zemí po celé Evropě. Kolem tohoto turné plánujeme velkou propagaci! Celé turné bude natočeno pro dokument. Hraje jen jako tříčlenná kapela a naživo je úžasný!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 15, 16 KVĚTEN (MAY) 2024

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Pro obrovský zájem znovu v Česku!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 8 KVĚTEN (MAY) 2024
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (HU) - Jedna z nejlepších tribute kapel Iron Maiden přijíždí do Česka!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11 KVĚTEN (MAY) 2024
 • VANESA HARBEK TRIO (ARG) - Show mimořádně talentované a půvabné argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá s kapelou také do ČR a SK. Její koncerty jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23 KVĚTEN (MAY) 2024

 2024 * ČERVEN / JUNE 

 • RIKI MASSINI + CLIVE BUNKER (UK/IT) - Angličan Clive Bunker – bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17 ČERVEN (JUNE) 2024
 • LORD BISHOP ROCKS (USA) - „Jsem dost mladý, abych rock´n´roll ještě mohl hrát a dost starý, abych ho už uměl hrát!“  říká Lord Bishop, záhadný a nenapodobitelný dvoumetrový kytarista z newyorského Bronxu.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 30 ČERVEN (JUNE) 2024

 2024 * ČERVENEC a SRPEN / JULY and AUGUST 

 • KEITH THOMPSON (blues/rock, UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 15, 17, 18, 19 ČERVENEC (JULY) 2024
 • RICCARDO GROSSO BLUES BAND (IT/USA) - v čele s Riccardem Grossem poprvé u nás – kritiky oslavován jako jeden z nejlepších hráčů bluesové harmoniky na kontinentu... Grosso žil v New Orleans, pod ochrannými křídly Johnnyho Sansone, několikanásobného držitele Blues Awards.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 13 ČERVENEC (JULY) 2024

 2024 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem - představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni! Po úspěšném loňském turné znovu u nás ! Skvělý koncert - doporučujeme ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ►  21, 22, 23, 24 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2024
 • TOMMY SCRO (USA) + support LORD BISHOP (USA) - DVOJKONCERT - blues/rockový kytarista, zpěvák a skladatel - žije Brooklynu v New Yorku a během let byl členem několika nejžhavějších rock'n'rollových kapel v této oblasti. Na tomto turné speciálně s divokým Lordem Bishopem z Bronxu!
  VOLNÉ TERMÍNY ►  14, 15, 16 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2024
 • SCOTT WEIS BAND (UK) – oblíbená kapela Johnnyho Wintera nebo Billy Gibbonse ze ZZ TOP... Poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ►  2, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 14, 23, 24 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2024
 • BIG GILSON (BRA) - Žhavý Brazilec, kytarista Big Gilson – se k nám po 5ti letech vrací přímo z Rio de Janeira se svým bluesovým triem!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 4, 5, 6 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2024
 • XIME MONZON BAND (ARG) - Xime Monzón je půvabná argentinská hráčka na foukací harmoniku a zpěvačka s ohromující bluesovou show. Představila se na nespočtu festivalů v Brazílii, Mexiku, Chile, Uruguay a Argentině… V září 2024 vyjíždí na evropské turné jehož součástí bude znovu také Česko! Její skvělou doprovodnou kapelu tvoří Mauro Bonamico na baskytaru, Germán Pedraza na bicí, Federico Verteramo na kytaru a Anahí Fabiani na klavír. V loňském roce mj. byla kapela hvězdou festivalu Jazz u Rodena.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 26 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2024

 2024 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • LEBURN MADDOX (USA) - Po 6 letech znovu na turné! Mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začíná v polovině 70tých let, kdy jako mladý nadějný muzikant spolupracoval s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton. Ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí. Má schopnost vyvolat u publika silné emoce a teď máme možnost se o tom přesvědčit i my. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 30, 31 ŘÍJEN (OCTOBER) 2024
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 2, 3 LISTOPAD (NOVEMBER) 2024
 • ELECTRIC BLUES CARTEL (UK) – Danny Giles and Innes Sibun - Známá anglická blues-rocková hvězda Danny Giles se spojila s výbušným britským bluesrockovým kytaristou Innesem Sibunem a vyjíždí v plné síle a v nejvyšší kvalitě na evropské turné!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6 ŘÍJEN (OCTOBER) 2024
 • THE BLACK HOLE (USA) - je dynamická bluesová rytmická sekce z USA, která spolupracovala s nejlepšími bluesovými umělci z celého světa. Odehráli přes 3000 vystoupení ve 43 zemích na pěti kontinentech. Mezi stálé členy patří bubeník Levi Velasquez a baskytarista Joe Edwards. Sestava pro rok 2024 zahrnuje opět skvělého kytaristu a zpěváka Connora Kellyho z rockové skupiny Phoenix a vítěze rockové legendy Alice Coopera „Proof is in the Pudding“ Battle of the Bands, Verry Cherry. Pro velký úspěch potřetí na turné v Česku a Slovensku!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 9, 10, 11, 13, 14 ŘÍJEN (OCTOBER) 2024
 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Což potvrzuje i to, že v roce 2024 přijíždí do ČR již počtvrté!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 27, 28, 29, 30 ŘÍJEN (OCTOBER) 2024
  VOLNÉ TERMÍNY ► 4, 5 LISTOPAD (NOVEMBER) 2023

 2024 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • NICO ZZ BAND (FR/PL) - Současná hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby a bluesrocku! Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella… 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 LISTOPAD (NOVEMBER) 2024
 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem - představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni! Po úspěšném loňském turné znovu u nás ! Skvělý koncert - doporučujeme ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24 LISTOPAD (NOVEMBER) 2024
 • UMBERTO PORCARO (IT/UK) – blues/gospel/souljazz - ITALIAN BLUES AWARD 2019 na turné v ČR. Umberto Porcaro odešel do Chicaga, kde hrál s místními bluesmany (Billy Branch, Johnny Dollar, Fernando Jones atd.). Následně si v Kalifornii vytvořil záviděníhodnou pověst u Kima Wilsona, Kida Ramose, Marka Hummela atd. Nahráli společně několik dobře hodnocených alb a poté absolvovali značný počet koncertů v Americe a poté v Evropě, zejména v rámci skupiny Tonyho Colemana (bubeník BB Kinga)!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 13, 14, 15, 16 LISTOPAD (NOVEMBER) 2024

 2024 * PROSINEC / DECEMBER 

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1 PROSINEC (DECEMBER) 2024
 2025 * LEDEN / JANUARY 
 2025 * ÚNOR / FEBRUARY 
 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí po úspěšném loňském turné znovu do Česka a Slovenska. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 14, 16 ÚNOR (FEBRUARY) 2025
 2025 * BŘEZEN / MARCH
 •  BIG WOLF BAND (UK) - Finalisté UK Blues Awards 2023 podruhé z nás! Britská kapela Big Wolf Band se skutečně rychle zařadila mezi uznávané skupiny rockového a bluesového žánru. Debutové album „Rebel´s Story“ se stalo bestsellerem v bluesové kategorii Amazonu a iTunes Top 20. Dosáhli řady skvělých recenzí z různých časopisů, včetně „Blues in Britain“ či „Get Ready to Rock Radio“. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 13, 14, 15, 16 BŘEZEN (MARCH) 2025
 2025 * DUBEN / APRIL 
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném turné na přání fanoušků a pořadatelů znovu v ČR a SK!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 9, 10, 11, 12 DUBEN (APRIL) 2025
 2025 * KVĚTEN / MAY 
 2025 * ČERVEN / JUNE 
 • BIG MAN JAMES (IT) - Pro velký úspěch podruhé v Česku! Finalista Italian Blues Challenge. Skvělá kapela, která hrála na různých důležitých bluesových festivalech a jako předkapela velkých hvězd. V roce 2018 vydala své první album Another, pozitivně recenzované v Blues Magazine, Rockon.it, Buscadero, Baoblog-RocknRoll398, aj. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 20, 21, 22 ČERVEN (JUNE) 2025
 
 
PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2025/26
 
 • THE PORTHOUNDS (DE) - Ve svých písních zkoumají hranice mezi roots rockem, country a rock'n'rollem 60. let. Přímo z Hamburku se podruhé vrací do Česka!
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2024
 • NICK STEED (UK) - Bluesové trio THR33 anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako klávesáka slavných Colosseum a spoluhráče Normana Beakera) se představí podruhé u nás! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nepromeškejte koncertní program plný kvalitního blues!
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2025
 • IAN PAICE + PURPENDICULAR (UK) - Koncert plný hitů „Deep Purple“ - bubeník Ian Paice s kapelou Purpendicular na evropském klubovém turné.
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2025/26
 •  

 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

K DISPOZICI PO CELÝ ROK 

 ŠTĚPÁN MARKOVIČ  (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

SCOTT IBEX (blues, USA)

VANJA SKY (blues/rock/, HR)

ANDREW "THE BULLET" LAUER (jazz/pop, USA)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

GRAUSAME TOCHTER (elektro etc. 18+, DE)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

KISS Forever Band (HU)

IRON MAIDEN Tribute (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

 Red Hot Chili Peppers (HU) 

Bryan Adams (HU)

Gary Moore feat Jack Moore (UK)

AC/DC Tribute (HU)

The Beatles (HU)

QUEEN (HU)

The Rolling Stones (HU)

Eric Clapton Tribute (USA)*

Kurt Cobain NIRVANA (UA)*

Iron Maiden Tribute Band (UA)*

Black Sabbath Tribute (USA)*

Linkin Park (UA)*

John Lennon Tribute (ARG)*

Green Day Tribute (HU)

Led Zeppelin Tribute (HU)

Metallica Tribute (PL)

Deep Purple Tribute (HU)

System of a Down (HU)


*dostupné jen v době turné

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode