• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2023-24
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
 • TIM MITCHELL BAND (USA) – americká rhythm/blues hvězda, která na turné doprovázela např. Carlose Santanu, Buddy Guye či Prince – přijíždí v květnu 2023 v rámci svého světového turné znovu do Česka a na Slovensko  – a to ve špičkovém muzikantském obsazení kapely, společně s NICO ZZ Band !
  VOLNÉ TERMÍNY - 15, 16 KVĚTEN (MAY) 2023 

 2023 * ČERVEN / JUNE 

 • DARYL STRODES (USA) - blues/R&B/funk/jazz zpěvák a kytarista působící v Los Angeles. Během posledních dvou desetiletí vystupoval po celém světě a shromáždil širokou a různorodou fanouškovskou základnu. Vystupoval v USA, Evropě a jihovýchodní Asii. Daryl byl nominován na dvě nezávislé hudební ceny a také na četné hudební žebříčky různých žánrů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 13, 15, 16, 17 ČERVEN (JUNE) 2023
 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull znovu na exkluzivním turné v ČR – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19 ČERVEN (JUNE) 2023

 2023 * ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
 • GUNS N ROSES (HU)Jeden z nejlepších maďarský revivalů slavných Guns n Roses.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3, 16 ČERVEN (JUNE) 2023 dále na vyžádání
  VOLNÉ TERMÍNY ►
   8, 22 ČERVENEC (JULY) 2023 dále na vyžádání

 • ROLLING STONES TRIBUTE (HU) - Jeden z nejlepších maďarský revivalů slavných The Rolling Stones. Největší hity!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 20, 22 ČERVENEC (JULY) 2023 dále na vyžádání
  VOLNÉ TERMÍNY ► 10, 13 SRPEN (AUGUST) 2023 dále na vyžádání

 2023 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • OLIVIER MAS (blues, FR) - Výborný francouzský multiinstrumentalista Olivier Mas přijíždí se svou one-man show poprvé do Česka v rámci svého evropského klubového turné. Velmi příjemný mix of American Roots Music, Blues, Rock, Funk, Second Line, Swing, Folk, Country… Special guest Jersey Julie (USA).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, 26, 27, 28, 29, 30 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2023
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 18 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2023

 2023 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • NICO ZZ BAND (FR/PL) - Současná hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby a bluesrocku! Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella… Po 4 letech znovu u nás!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, 28 ŘÍJEN (OCTOBER) 2023
 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem - představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni! Po úspěšném loňském turné znovu u nás ! Skvělý koncert - doporučujeme ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 30 ŘÍJEN (OCTOBER) 2023
 • DANNY GILES (UK) - Skvělé anglické trio ve složení Danny Giles (kytara a vox), Pat Garvey (bicí) a Jon Chase (baskytara) přiváží do Česka směs rocku s nádechem blues, gospelu a soulu. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22 ŘÍJEN (OCTOBER) 2023
 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Což potvrzuje i to, že v roce 2023 přijíždí do ČR již potřetí. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné, jehož součástí bude také znovu Česko, Slovensko a Polsko ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 9, 10 ŘÍJEN (OCTOBER) 2023

 2023 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12 LISTOPAD (NOVEMBER) 2023

 2023 * PROSINEC / DECEMBER 

 • WOLF MAIL (blues/rock, AUS) - Australské hvězda - skvělý kytarista a zpěvák Wolf Mail - se svým nakažlivým blues, které je oblíbené nejen v Americe, ale také v Japonsku, Rusku a na Středním východě. Po 6ti letech se Wolf Mail vrací do Česka a Slovenska!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1 PROSINEC (DECEMBER) 2023
 • IAN PAICE + PURPENDICULAR (UK) - Koncert plný hitů „Deep Purple“ - bubeník Ian Paice s kapelou Purpendicular na evropském klubovém turné 2023.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8 PROSINEC (DECEMBER) 2023

 2024 * LEDEN / JANUARY 

 • KURT COBAIN - NIRVANA TRIBUTE (UA) - Tribute show k nepoznání od originálu kultovní grungeové kapely Nirvana ! Program plný největších hitů s dokonalým dvojníkem Kurta Cobaina v čele uznávaného a oceňovaného ukrajinského revivalu (M Others Kiew). První ukrajinská kapela znovu na turné!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 24, 25, 28 LEDEN (JANUARY) 2024
 • BIG MAN JAMES (IT) - Poprvé v Česku! Skvělá kapela, kterou tvoří Big Man James (Giacomo Cassoni) zpěv a kytara, Little B (Michele Zanoni) basová kytara a Emanuele Corbellini na bicí. Kapela vydala EP My Clouds (2017) a své první album Another (2018). Tato práce byla recenzována na různých portálech a v časopisech jako Il Blues, Rockon.it, Buscadero, Blues Magazine, Baoblog-RocknRoll398, Rootshigway a Highwayitaly. V r. 2020 vydali populární singl Beyourself. V říjnu 2019 bylo Big Man James Trio vybráno jako jeden z finalistů Italian Blues Challenge.
  VOLNÉ TERMÍNY ►15, 18, 21 LEDEN (JANUARY) 2024

 2024 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí po úspěšném loňském turné znovu do Česka a Slovenska. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 24 ÚNOR (FEBRUARY) 2024
 • THE BLACK HOLE (USA) - je dynamická bluesová rytmická sekce z USA, která spolupracovala s nejlepšími bluesovými umělci z celého světa. Odehráli přes 3000 vystoupení ve 43 zemích na pěti kontinentech. Mezi stálé členy patří bubeník Levi Velasquez a baskytarista Joe Edwards. Sestava pro rok 2022 zahrnuje kytaristu a zpěváka Connora Kellyho z rockové skupiny Phoenix a vítěze rockové legendy Alice Coopera „Proof is in the Pudding“ Battle of the Bands, Verry Cherry. Podruhé na turné v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ÚNOR (FEBRUARY) 2024

 2024 * BŘEZEN / MARCH 

 • BIG WOLF BAND (UK) - Finalisté UK Blues Awards 2023. Britská kapela Big Wolf Band se skutečně rychle zařadila mezi uznávané skupiny rockového a bluesového žánru. Debutové album „Rebel´s Story“ se stalo bestsellerem v bluesové kategorii Amazonu a iTunes Top 20. Dosáhli řady skvělých recenzí z různých časopisů, včetně „Blues in Britain“ či „Get Ready to Rock Radio“. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 14, 16 (MARCH) 2024
 
DÁLE PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2024/25

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - TOUR CZ SK PL - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme ! Pro obrovský zájem znovu v Česku a Slovensku!
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2024
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném turné na přání fanoušků a pořadatelů znovu v ČR a SK!
  VOLNÉ TERMÍNY ► ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2025
 • THE PORTHOUNDS (DE) - Ve svých písních zkoumají hranice mezi roots rockem, country a rock'n'rollem 60. let. Přímo z Hamburku se podruhé vrací do Česka!
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2024
 • NICK STEED (UK) - Bluesové trio THR33 anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako klávesáka slavných Colosseum a spoluhráče Normana Beakera) se představí podruhé u nás! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nepromeškejte koncertní program plný kvalitního blues!
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání 2024

 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

K DISPOZICI PO CELÝ ROK 

 ŠTĚPÁN MARKOVIČ  (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

SCOTT IBEX (blues, USA)

VANJA SKY (blues/rock/, HR)

ANDREW "THE BULLET" LAUER (jazz/pop, USA)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

GRAUSAME TOCHTER (elektro etc. 18+, DE)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

KISS Forever Band (HU)

IRON MAIDEN Tribute (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

 Red Hot Chili Peppers (HU) 

Bryan Adams (HU)

Gary Moore feat Jack Moore (UK)

AC/DC Tribute (HU)

The Beatles (HU)

QUEEN (HU)

The Rolling Stones (HU)

Eric Clapton Tribute (USA)*

Kurt Cobain NIRVANA (UA)*

Iron Maiden Tribute Band (UA)*

Black Sabbath Tribute (USA)*

Linkin Park (UA)*

John Lennon Tribute (ARG)*

Green Day Tribute (HU)

Led Zeppelin Tribute (HU)

Metallica Tribute (PL)

Deep Purple Tribute (HU)

System of a Down (HU)


*dostupné jen v době turné

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2008-2023 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode