• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2021-2022
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 

 2021 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9 ŘÍJEN (OCTOBER) 2021
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání ŘÍJEN (OCTOBER) 2021

 • BRIAN CHARETTE (USA) - Skvělé jazzové supertrio. Brian Charette se etabloval na newyorské scéně jako vyhledávaný hráč na varhany hammond. Jeho kvality ocenili v roce 2014 i kritici Downbeatu, když ho označili za Vycházející hvězdu. O čtyři roky později se již umístil na 5. místě v hlavní varhanické kategorii. Uznávaný skladatel a kapelník účinkoval s hudebníky jako například Joni Mitchell, Chaka Khan, Paul Simon. Další info zde
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6 ŘÍJEN (OCTOBER) 2021

 2021 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 9, 16, 17 LISTOPAD (NOVEMBER) 2021
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22 LISTOPAD (NOVEMBER) 2021

 • STARLITE CAMPBELL Band (UK) - britská skupina -‘70s British rock & blues - založená mezi ostrovem Man a Německem manželským párem a věhlasnými muzikanty Suzy Starlite a Simonem Campbellem. Jejich debutové album Blueberry Pie bylo nominováno na cenu European Blues Award (2017) a mísí britské a americké blues... Poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ►  7 LISTOPAD (NOVEMBER) 2021

 2021 * PROSINEC / DECEMBER 

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou PROSINEC (DECEMBER) 2021

 2022 * LEDEN / JANUARY 

 • DANNY HANDLEY (UK) - zpěvák a kytarista britských průkopníků rythm and blues slavných The Animals. S kapelou The Animals od roku 2009 cestuje po světě a vystupuje ve vyprodaných halách. Jeho jedinečný styl kombinuje blues, soul, jazz a pop a vše mezi tím... Nenechejte si uniknout klubové turné „Danny Handley from the Animals and Friends“ – poprvé u nás.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 20, 21, 22 LEDEN (JANUARY) 2022
 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí po úspěšném loňském turné znovu do Česka a Slovenska. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 13, 15, 16 LEDEN (JANUARY) 2022

 2022 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • NICK STEED (UK) - Bluesové trio anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí poprvé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 23, 24, 25, 26, 27 ÚNOR (FEBRUARY) 2022

 2022 * BŘEZEN / MARCH 

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 20 BŘEZEN (MARCH) 2022
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru..
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3, 6 BŘEZEN (MARCH) 2022

 2022 * KVĚTEN / MAY 

 • JOHN JAGGER + VARGAS BLUES BAND (USA/ESP) - Synovec Micka Jaggera a kytarista Carlose Santany ! Španělsko–argentinská blues rocková skupina Vargas Blues Band se špičkovým kytaristou Javierem Vargasem - letitým spoluhráčem Carlose Santany představí také Johna Jaggera - synovce Micka Jaggera z kapely The Rolling Stones.
  VOLNÉ TERMÍNY ► poslední volné termíny na vyžádání - KVĚTEN (MAY) 2022

 2022 * ČERVEN / JUNE 

 • AC/DC TRIBUTE (HU) - Maďarský ACid/DC Band je jeden z nejlepších revivalů AC/DC. Kapela byla hostem několika prestižních světových festivalů a řadí se k nejvěrnějším světovým revivalům mladé generace. Letos se vydávají na evropské turné ku příležitostí narozenin desky „Highway to Hell“ - nejslavnějšího alba AC/DC. Čeká vás velmi energická show plná největších hitů !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 26 ČERVEN (JUNE) 2022

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15, 16, 19 ČERVEN (JUNE) 2022
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 16 ČERVEN (JUNE) 2022

 2022 * ČERVENEC / JULY 

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 20, 21 ČERVENEC (JULY) 2022

 2022 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) + Lord Bishop Rocks (USA) - Jedinečná show kapely Earth - jedné z nejlepších amerických tribute kapel Black Sabbath! Potřetí v Evropě na turné s legendárním divokým Lordem Bishopem z Bronxu v roli předkapely. Nepromeškejte - čeká vás velmi věrná show těch největších hitů dnes již nehrajících Black Sabbath.
  VOLNÉ TERMÍNY ►8. až 25. ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022
 • THE MENTULLS (UK) - Oceněná britská rocková skupina The Mentulls poprvé u nás! Kapela s jejich vlastních show putovala po celém světě a předskakovala pro celou řadu velkých jmen včetně Wishbone Ash, Focus, Walter Trout, Dr. Feelgood; sdílela mj. jeviště s The Stranglers, Feeder, FM a Cats In Space. Muzikanti z The Mentulls také vyhráli nebo byli nominováni na řadu ocenění včetně Mladého umělce roku ve dvou britských cenách The British Blues Awards.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 11 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022

 2022 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28/09 a 02/10 (2022)
   

* DÁLE PŘIPRAVUJEME 2022-2023

 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem, představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni!
 • GHALIA VOLT (USA) - Přímo z New Orleans vyjíždí na evropské turné skvělá zpěvačka „Ghalia Volt“. Spojení geniální zpěvačky a těžké americké bluesové rytmiky se u nás představí podruhé ! Ghalia byla nominována na cenu „Blues Adwards 2020“ a její poslední album „Mississippi Blend“ se umístilo na vrcholu „Top Billboard Blues albums“.
 • GERRY JABLONSKI (UK) - Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete !
 • KEITH THOMPSON (blues/rock, UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
 • IAN PAICE feat. Purpendicular (UK) - zakladatel Deep Purple - slavný bubeník na turné s kapelou - zažij hity Deep Purple v neopakovatelné klubové atmosféře !
 • MARCO CINELLI + DANNY DEL TORO (ESP) - Marco Cinelli (BEST guitar UK 2018) a Danny del Toro – španělský harmonikář, který prošel různými hudebními styly od blues, jazzu, ragtime … Poprvé u nás !  "Music Republic Magazine" udělil této dvojici cenu "Best Acoustic Band 2019"
 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

 

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2021 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode