• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2022-2023
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2022 * LEDEN / JANUARY 

 • DANNY HANDLEY (UK) - zpěvák a kytarista britských průkopníků rythm and blues slavných The Animals. S kapelou The Animals od roku 2009 cestuje po světě a vystupuje ve vyprodaných halách. Jeho jedinečný styl kombinuje blues, soul, jazz a pop a vše mezi tím... Nenechejte si uniknout klubové turné „Danny Handley from the Animals and Friends“ – poprvé u nás.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 24 LEDEN (JANUARY) 2022

 2022 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16 ÚNOR (FEBRUARY) 2022
 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem - představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 24 ÚNOR (FEBRUARY) 2022

 2022 * BŘEZEN / MARCH 

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 20 BŘEZEN (MARCH) 2022
 • ELON TURGEMAN (ISR) - Špičkový jazzový kytarista z Izraele se svým kvartetem ! Exkluzivně pro ČR a SK
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 18, 19, 20 BŘEZEN (MARCH) 2022
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru..
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 6 BŘEZEN (MARCH) 2022

 2022 * DUBEN / APRIL 

 • JANET MARTIN & NEAL BLACK BLUES REVUE (USA) - Dva američtí umělci na turné s nezapomenutelnou živou show Blues & Roots music za podpory skvělé kapely, která cestovala s hvězdami jako Dan Baird, Van Wilks, Billy Price, Fred Chapellier, Larry Garner, Big Ed Sullivan… Poprvé společně u nás! Janet Martin a Neal Black s kapelou na jednom podiu!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 19, 24, 25, 26 DUBEN (APRIL) 2022

 2022 * KVĚTEN / MAY 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme ! Pro obrovský zájem znovu v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► poslední volné dny 23, 26 KVĚTEN (MAY) 2022

 2022 * ČERVEN / JUNE 

 • AC/DC TRIBUTE (HU) - Maďarský ACid/DC Band je jeden z nejlepších revivalů AC/DC. Kapela byla hostem několika prestižních světových festivalů a řadí se k nejvěrnějším světovým revivalům mladé generace. Letos se vydávají na evropské turné ku příležitostí narozenin desky „Highway to Hell“ - nejslavnějšího alba AC/DC. Čeká vás velmi energická show plná největších hitů !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 25 ČERVEN (JUNE) 2022

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 13, 14, 15, 16, 19 ČERVEN (JUNE) 2022
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 16 ČERVEN (JUNE) 2022

 2022 * ČERVENEC / JULY 

 • CLAUDE BOURBON (ESP) - “Dechberoucí akustická fúze blues, jazzu, klasické a španělské kytary od úžasného kytarového virtuosa…” Altadena News, USA”
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 19, 20, 22 ČERVENEC (JULY) 2022
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 19, 20, 21 ČERVENEC (JULY) 2022

 2022 * SRPEN / AUGUST 

 • ELON TURGEMAN (ISR) - Špičkový jazzový kytarista z Izraele se svým kvartetem ! Exkluzivně pro ČR a SK
  VOLNÉ TERMÍNY ► termíny na vyžádání ČERVENEC - SRPEN (JULY - AUGUST) 2022
 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 20 SRPEN (AUGUST) 2022

 2022 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) + Lord Bishop Rocks (USA) - Jedinečná show kapely Earth - jedné z nejlepších amerických tribute kapel Black Sabbath! Potřetí v Evropě na turné s legendárním divokým Lordem Bishopem z Bronxu v roli předkapely. Nepromeškejte - čeká vás velmi věrná show těch největších hitů dnes již nehrajících Black Sabbath.
  VOLNÉ TERMÍNY ►8. až 25. ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022
 • THE MENTULLS (UK) - Oceněná britská rocková skupina The Mentulls poprvé u nás! Kapela s jejich vlastních show putovala po celém světě a předskakovala pro celou řadu velkých jmen včetně Wishbone Ash, Focus, Walter Trout, Dr. Feelgood; sdílela mj. jeviště s The Stranglers, Feeder, FM a Cats In Space. Muzikanti z The Mentulls také vyhráli nebo byli nominováni na řadu ocenění včetně Mladého umělce roku ve dvou britských cenách The British Blues Awards.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 11 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022

 2022 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • CLAUDE BOURBON (ESP) - “Dechberoucí akustická fúze blues, jazzu, klasické a španělské kytary od úžasného kytarového virtuosa…” Altadena News, USA”
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 13 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné, jehož součástí bude také Česko, Slovensko a Polsko ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 14, 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
 • VOLNÉ TERMÍNY ► 28/09 a 02/10 (2022)

 2022 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • STARLITE CAMPBELL Band (UK) - britská skupina blues založená mezi ostrovem Man a Německem manželským párem a věhlasnými muzikanty Suzy Starlite a Simonem Campbellem. Jejich debutové album Blueberry Pie bylo nominováno na cenu European Blues Award (2017) a mísí britské a americké blues... Pro velký úspěch podruhé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 2, 3, 4, 5 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 2022 * PROSINEC / DECEMBER 

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou PROSINEC (DECEMBER) 2022

* DÁLE PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2023

 2023 * DUBEN / APRIL 

 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 8, 9, 10, 11 DUBEN (APRIL) 2023

 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

 ŠTĚPÁN MARKOVIČ  (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

 PTASZEK & BUŽM A (blues/gospel, CZ)

SCOTT IBEX (blues, USA)

VANJA SKY (blues/rock/, HR)

ANDREW "THE BULLET" LAUER (jazz/pop, USA)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

GRAUSAME TOCHTER (elektro etc. 18+, DE)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Red Hot Chili Peppers (HU)

Bryan Adams (HU)

Gary Moore feat Jack Moore (UK)

AC/DC Tribute (HU)

The Beatles (HU)

QUEEN (HU)

The Rolling Stones (HU)

Eric Clapton Tribute (USA)*

Kurt Cobain NIRVANA (UA)*

Iron Maiden Tribute Band (UA)*

Black Sabbath Tribute (USA)*

Linkin Park (UA)*

John Lennon Tribute (ARG)*

*dostupné jen v době turné

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Lord Bishop Rocks (USA)

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2022 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba www stránek zdarmaWebnode