• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2020-2021
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2020 * SRPEN, ZÁŘÍ / AUGUST, SEPTEMBER 

 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 SRPEN (AUGUST) 2020
 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 13 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 15, 17 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020
 • NICK STEED (UK) - Bluesové trio anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí poprvé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 20 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020

 2020 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • AC/DC TRIBUTE (HU) - Maďarský ACid/DC Band je jeden z nejlepších revivalů AC/DC. Kapela byla hostem několika prestižních světových festivalů a řadí se k nejvěrnějším světovým revivalům mladé generace. Letos se vydávají na dlouhé evropské turné ku příležitostí 40tého výročí narození desky „Highway to Hell“ - nejslavnějšího alba AC/DC. Čeká vás velmi energická show plná největších hitů !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3, 7, 8 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020
 • NILZA COSTA (afro jazz, BR) - Brazilská zpěvačka a skladatelka Nilza Costa ze Salvadoru se svým italským doprovodem (perkuse, kytara, saxofon). Její program přináší pohled na spojení africké hudby a jazzu, blues, samby...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 21, 22, 25 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020

 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 29 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020

 2020 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • STARLITE CAMPBELL Band (UK) - britská skupina blues založená mezi ostrovem Man a Německem manželským párem a věhlasnými muzikanty Suzy Starlite a Simonem Campbellem. Jejich debutové album Blueberry Pie bylo nominováno na cenu European Blues Award (2017) a mísí britské a americké blues... Poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 8 LISTOPAD (NOVEMBER) 2020
 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 10, 15 LISTOPAD (NOVEMBER) 2020
 • KEITH THOMPSON (blues/rock, UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 8 LISTOPAD (NOVEMBER) 2020
 • NANDHA BLUES (IT) - Klasická jižanská rocková kapela, dobře známá pro svou jemnou kytarovou práci převážně ve standardním a otevřeném tónu. Max Arrigo (zakladatel Nandha Blues) je ceněn pro svůj oduševnělý hlas, který je srovnatelný se zpěváky, kteří propagovali tento druh hudby. V průběhu let byl viděn na evropských scénách s mnoha umělci a kapelami z celého světa...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, 26, 28, 29 LISTOPAD (NOVEMBER) 2020

 2020 * PROSINEC / DECEMBER 

 • THE MENTULLS (UK) - Oceněná britská rocková skupina The Mentulls poprvé u nás !Kapela s jejich vlastních show putovala po celém světě a předskakovala pro celou řadu velkých jmen včetně Wishbone Ash, Focus, Walter Trout, Dr. Feelgood; sdílela mj. jeviště s The Stranglers, Feeder, FM a Cats In Space. Muzikanti z The Mentulls také vyhráli nebo byli nominováni na řadu ocenění včetně Mladého umělce roku ve dvou britských cenách The British Blues Awards.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3, 6 PROSINEC (DECEMBER) 2020

 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 20 PROSINEC (DECEMBER) 2020
 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou PROSINEC (DECEMBER) 2020

 2021 * LEDEN / JANUARY 

 • GHALIA VOLT (USA) - Přímo z New Orleans vyjíždí na evropské turné skvělá zpěvačka „Ghalia Volt“. Spojení geniální zpěvačky a těžké americké bluesové rytmiky se u nás představí podruhé ! Ghalia byla nominována na cenu „Blues Adwards 2020“ a její poslední album „Mississippi Blend“ se umístilo na vrcholu „Top Billboard Blues albums“.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 21, 22, 23, 24 LEDEN (JANUARY) 2021
 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí po úspěšném loňském turné znovu do Česka a Slovenska. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 15, 16, 17 LEDEN (JANUARY) 2021

 2021 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné, jehož součástí bude také Česko, Slovensko a Polsko ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 10, 11, 12, 13 ÚNOR (FEBRUARY) 2021

 2021 * BŘEZEN / MARCH 

 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone. Její trio se nejednou představilo v roli hlavních hvězd českých a slovenských festivalů či Jazzu u Karla Rodena.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 4, 5, 6 BŘEZEN (MARCH) 2021

 2021 * DUBEN / APRIL 

 • PETE WAY (UK) - z kapely UFO a sideman Ozzy Osbourna !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 13 DUBEN (APRIL) 2021
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 5 DUBEN (APRIL) 2021

 2021 * KVĚTEN / MAY 

 2021 * ČERVEN / JUNE 

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15, 17, 18, 19 ČERVEN (JUNE) 2021 - dále na vyžádání
 • AC/DC TRIBUTE (HU) - Maďarský ACid/DC Band je jeden z nejlepších revivalů AC/DC. Kapela byla hostem několika prestižních světových festivalů a řadí se k nejvěrnějším světovým revivalům mladé generace. Letos se vydávají na dlouhé evropské turné ku příležitostí 40tého výročí narození desky „Highway to Hell“ - nejslavnějšího alba AC/DC. Čeká vás velmi energická show plná největších hitů !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 19 ČERVEN (JUNE) 2021
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15, 16 ČERVEN (JUNE) 2021

 2021 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ►  21/07, 22/07, 24/07, 25/07 (2021)

 2022 * DÁLE PŘIPRAVUJEME

 • IAN PAICE feat. Purpendicular (UK) - zakladatel Deep Purple - slavný bubeník na turné s kapelou - zažij hity Deep Purple v neopakovatelné klubové atmosféře !
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► 2022
 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

 

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2020 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode