• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2022-2023
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2022 * ČERVEN / JUNE 

 • ELON TURGEMAN (ISR) - Špičkový jazzový kytarista z Izraele se svým kvartetem ! Exkluzivně pro ČR a SK
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 5, 6 ČERVEN (JUNE) 2022

 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 14, 16 ČERVEN (JUNE) 2022

 2022 * ČERVENEC / JULY 

 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru..
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9 ČERVENEC (JULY) 2022

 • CLAUDE BOURBON (ESP) - “Dechberoucí akustická fúze blues, jazzu, klasické a španělské kytary od úžasného kytarového virtuosa…” Altadena News, USA”
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 19, 20, 22 ČERVENEC (JULY) 2022

 2022 * SRPEN / AUGUST 

 • KEITH THOMPSON (blues/rock, UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 SRPEN (AUGUST) 2022
 • ELON TURGEMAN (ISR) - Špičkový jazzový kytarista z Izraele se svým kvartetem ! Exkluzivně pro ČR a SK
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 SRPEN (AUGUST) 2022
 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 21 SRPEN (AUGUST) 2022

 2022 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • STARLITE CAMPBELL Band (UK) - britská skupina blues založená mezi ostrovem Man a Německem manželským párem a věhlasnými muzikanty Suzy Starlite a Simonem Campbellem. Jejich debutové album Blueberry Pie bylo nominováno na cenu European Blues Award (2017) a mísí britské a americké blues... Pro velký úspěch podruhé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 26, 27, 28, 29 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022 + 01/10/2022
 • RICCARDO GROSSO BLUES BAND (USA/IT) - Riccardo Grosso vzdává úctu mistrům Chicago Blues s tvrdou swingující kapelou, kterou opěvují legendární hudebníci jako Charlie Musselwhite, Rob Paparozzi (Blood, Sweat and Tears, Original Blues Brothers Band) nebo Dale Spalding (Canned Heat).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15, 16, 18 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022

  Jeho harmonika se liší od oduševnělých jemných tónů až po hromadící se horečku a vychází přímo ze srdce
 • DEMIAN DOMINGUEZ (ARG/USA) - Demian Dominguez je nejslibnějším blues/rockovým umělcem, který kdy vzešel z latinskoamerické a španělské kultury. Jeho produkce patří k tomu nejlepšímu, co lze na malých pódiích spatřit. Těšte se na strhující výkon sestavy Demian Domínguez (kytara a zpěv), Gianpaolo Feola (bicí), Walter Cerasani (baskytara).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022
 • THE MENTULLS (UK) - Oceněná britská rocková skupina The Mentulls poprvé u nás! Kapela s jejich vlastních show putovala po celém světě a předskakovala pro celou řadu velkých jmen včetně Wishbone Ash, Focus, Walter Trout, Dr. Feelgood; sdílela mj. jeviště s The Stranglers, Feeder, FM a Cats In Space. Muzikanti z The Mentulls také vyhráli nebo byli nominováni na řadu ocenění včetně Mladého umělce roku ve dvou britských cenách The British Blues Awards.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 8 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022

 • BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) + Lord Bishop Rocks (USA) - Jedinečná show kapely Earth - jedné z nejlepších amerických tribute kapel Black Sabbath! Potřetí v Evropě na turné s legendárním divokým Lordem Bishopem z Bronxu v roli předkapely. Nepromeškejte - čeká vás velmi věrná show těch největších hitů dnes již nehrajících Black Sabbath.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 11, 16, 18, 19 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022

 2022 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • BRIGHTON BLUES CARTEL (UK) - Jedni z nejlepších bluesových britských umělců na společném turné! Danny Giles - Guitar, Vocals, Will Wilde - Harp, Vocals, Steve Brook - Guitar, Russel Carr - Bass, Alan Taylor - Drums 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 10, 11, 13 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 29 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2022
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • Mike Parker Quintet (USA, jazz) - Skladatel a hráč na kontrabas z New Yorku Mike Parker dohromady s dvojnásobným držitelem nominace na cenu Grammy, bubeníkem Frankem Parkerem (Kurt Elling Quartet) a polským hráčem na tenorsaxofon z Krakova, Slawkem Pezdou ve zredukovaném následníkovi Mikeova projektu 'Unified Theory' (kvintet). Nyní tedy jako jazzový kvintet přidávají do své hudby  syrovou energii rocku, citlivost hudby klasické, strukturální plochy avantgardy a rytmickou a harmonickou psetrost moderního jazzu. "Důmyslná syntéza všech hudebních stylů, zdánlivě nemožná kombinace Charlieho Parkera s groove Michaela Jacksona, dochucené vzpurností Johna Zorna ... Je vším, čím by jazz měl být: originální, čerstvý, nepředvídatelný, symbiotický ve skupinové improvizaci, a to všechno se smyslem pro humor"
  VOLNÉ TERMÍNY ► 12, 14, 15, 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • DANNY DEL TORO + JULIAN BURDOCK (UK/ESP) - Skvělý zpěvák a oceňovaný bluesový anglický kytarista Julian Burdock a Danny del Toro – španělský harmonikář, který prošel různými hudebními styly od blues, jazzu, ragtime … Poprvé u nás ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • CLAUDE BOURBON (ESP) - “Dechberoucí akustická fúze blues, jazzu, klasické a španělské kytary od úžasného kytarového virtuosa…” Altadena News, USA”
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 13 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné, jehož součástí bude také Česko, Slovensko a Polsko ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28/09 a 02/10 (2022)

 2022 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • OLIVIER MAS (blues, FR) - Výborný francouzský multiinstrumentalista Olivier Mas přijíždí se svou one-man show poprvé do Česka v rámci svého evropského klubového turné. Velmi příjemný mix of American Roots Music, Blues, Rock, Funk, Second Line, Swing, Folk, Country…
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 • NILZA COSTA (afro jazz, BR) - Brazilská zpěvačka a skladatelka Nilza Costa ze Salvadoru se svým italským doprovodem (perkuse, kytara, saxofon). Její program přináší pohled na spojení africké hudby a jazzu, blues, samby...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 24 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022
 • Mike Parker's Trio Theory (USA, jazz) - Skladatel a hráč na kontrabas z New Yorku Mike Parker dohromady s dvojnásobným držitelem nominace na cenu Grammy, bubeníkem Frankem Parkerem (Kurt Elling Quartet) a polským hráčem na tenorsaxofon z Krakova, Slawkem Pezdou ve zredukovaném následníkovi Mikeova projektu 'Unified Theory' (kvintet). Nyní tedy jako jazzové trio přidávají do své hudby  syrovou energii rocku, citlivost hudby klasické, strukturální plochy avantgardy a rytmickou a harmonickou psetrost moderního jazzu. "Důmyslná syntéza všech hudebních stylů, zdánlivě nemožná kombinace Charlieho Parkera s groove Michaela Jacksona, dochucené vzpurností Johna Zorna ... Je vším, čím by jazz měl být: originální, čerstvý, nepředvídatelný, symbiotický ve skupinové improvizaci, a to všechno se smyslem pro humor"
  VOLNÉ TERMÍNY ► 23, 25, 26, 27 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 2022 * PROSINEC / DECEMBER 

 • BIG MAN JAMES (IT) - Blues-Soul-Funk kapela z Codogna v Itálii, kterou tvoří Big Man James (Giacomo Cassoni) zpěv a kytara, Little B (Michele Zanoni) basová kytara a Emanuele Corbellini na bicí. Kapela vydala EP My Clouds (2017) a své první album Another (2018). Tato práce byla recenzována z různých webových stránek a časopisů jako Il Blues, Rockon.it, Buscadero, Blues Magazine, Baoblog-RocknRoll398, Rootshigway a Highwayitaly. V r. 2020 vydali nový singl Beyourself.  V říjnu 2019 bylo Big Man James Trio vybráno jako jeden ze čtyř finalistů pro Italian Blues Challenge.
  Kapela hrála na různých důležitých bluesových festivalech a jako předkapela velkých hvězd. V dubnu 2022 skupina vydala nové EP Step Into the Real Life. V prosinci 2022 přijíždí poprvé do Česka a Slovenska!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6, 7, 8, 9, 10 PROSINEC (DECEMBER) 2022

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou PROSINEC (DECEMBER) 2022

* DÁLE PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2023

 2023 * DUBEN / APRIL 

 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 13, 14, 15 DUBEN (APRIL) 2023

 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

 ŠTĚPÁN MARKOVIČ  (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

 PTASZEK & BUŽM A (blues/gospel, CZ)

SCOTT IBEX (blues, USA)

VANJA SKY (blues/rock/, HR)

ANDREW "THE BULLET" LAUER (jazz/pop, USA)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

GRAUSAME TOCHTER (elektro etc. 18+, DE)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Red Hot Chili Peppers (HU)

Bryan Adams (HU)

Gary Moore feat Jack Moore (UK)

AC/DC Tribute (HU)

The Beatles (HU)

QUEEN (HU)

The Rolling Stones (HU)

Eric Clapton Tribute (USA)*

Kurt Cobain NIRVANA (UA)*

Iron Maiden Tribute Band (UA)*

Black Sabbath Tribute (USA)*

Linkin Park (UA)*

John Lennon Tribute (ARG)*

Green Day Tribute (HU)

Led Zeppelin Tribute (HU)

Metallica Tribute (PL)

Deep Purple Tribute (HU)


*dostupné jen v době turné

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Lord Bishop Rocks (USA)

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2022 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode