• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2018-2019
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
   

 2018 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru...
  VOLNÉ TERMÍNY 27, 29 + 2/12  LISTOPAD  (November) 2018
 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY 26, 27  LISTOPAD  (November)  +  také 02/12/2018

 2018 * PROSINEC / DECEMBER 

 • NIRVANA (UA) - Tribute show k nepoznání od originálu kultovní grungeové kapely Nirvana ! Program plný největších hitů s dokonalým dvojníkem Kurta Cobaina v čele uznávaného a oceňovaného revivalu (M Others Kiew).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17 PROSINEC (DECEMBER) 2018 

KALENDÁŘ PRO ROK 2019

 2019 * LEDEN / JANUARY 

 2019 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY  04/02 
 • CLIFF STEVENS (USA) - Dvojník Erica Claptona přijíždí se svým triem ! Celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem. Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 5, 6, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 26 ÚNOR (FEBRUARY) 2019
 • SCORPIONS TRIBUTE BAND (HU/UA) - Vyhlášený revival slavné kapely přijíždí do ČR a přiveze ty největší hity!
  VOLNÉ TERMÍNY  22, 24 ÚNOR (FEBRUARY) 2019 

 2019 * BŘEZEN / MARCH 

 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Hvězda Jihočeského festivalu a Jazzu u Karla Rodena ! Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone.
  VOLNÉ TERMÍNY  13, 15, 17, 18 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. 
  VOLNÉ TERMÍNY  30 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty v mezinárodním obsazení jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY  6, 7, 10, 11 + další na vyžádání BŘEZEN (MARCH) 2019
 • CLIFF STEVENS (USA) - Dvojník Erica Claptona přijíždí se svým triem ! Celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem. Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 4, 10 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru...
  VOLNÉ TERMÍNY  13, 16, 26, 28, 30 BŘEZEN (MARCH) 2019; dále na vyžádání

 2019 * DUBEN / APRIL 

 • ROSE BOGEY´S (DE) - Rocková kapela z německého Magdeburgu se silným zvukem a skvělou show míří poprvé k nám ! Klubové turné s předkapelou !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 7, 8, 9, 10  DUBEN (April) 2019 
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 24, 28, 29  DUBEN (April) 2019 
 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ►NA VYŽÁDÁNÍ na turné od 06/04/2019 do 28/04/2019  DUBEN (April) 2019
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. 
  VOLNÉ TERMÍNY  1, 2  DUBEN (April) 2019

 2019 * KVĚTEN / MAY 

 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 2  KVĚTEN  (May) 2019 

 2019 * ČERVEN / JUNE 

 • NICK STEED FIVE (UK) - Bluesový kvintet anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí poprvé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 22  ČERVEN  (June) 2019 
   
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 26, 27, 28, 30  ČERVEN  (June) 2019 
   

 2019 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

Vpravo ► jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.
 
 • KEITH THOMPSON (UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 24, 25, 26, 27, 28, 29  ČERVENEC  (July) 2019 

 2019 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 2019 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY  3, 4, 5  OCTOBER  (October) 2019
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

GWYN ASHTON (blues/rock, AUS)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

ROSE BOGEY´S (rock, DE)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

Eric Clapton Tribute (USA)

Kurt Cobain NIRVANA (UA)

Iron Maiden Tribute Band (UA)

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Scorpions Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2018 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode