• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2019-2021
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2019 * PROSINEC / DECEMBER 

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou - PROSINEC (December) 2019

 • LORD BISHOP unplugged (USA) - „Jsem dost mladý, abych rock´n´roll ještě mohl hrát a dost starý, abych ho už uměl hrát!“ říká Lord Bishop, záhadný a nenapodobitelný dvoumetrový kytarista z newyorského Bronxu. Speciální solo koncert Lorda Bishopa pouze s kytarou. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou - PROSINEC (December) 2019

 2020 * LEDEN / JANUARY 

 • BIG WOLF BAND feat. Zoe Green (UK) - Britská kapela Big Wolf Band se skutečně rychle zařadila mezi uznávané skupiny rockového a bluesového žánru. Debutové album „Rebel´s Story“ se stalo bestsellerem v bluesové kategorii Amazonu a iTunes Top 20. Dosáhli řady skvělých recenzí z různých časopisů, včetně „Blues in Britain“ či „Get Ready to Rock Radio“. Jejich živá vystoupení berou posluchače na bluesrockovou cestu. Koncertní program je plný energie a obsahuje vše, co chcete vidět a slyšet od živé kapely. Na CZ SK turné 2020 předvedou své nové album „Be Free“ se speciálním hostem – vynikající zpěvačkou Zoe Green !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28 LEDEN (JANUARY) + 2, 3 ÚNOR (FEB) 2020
 • GHALIA VOLT (U SA) - Přímo z New Orleans vyjíždí na evropské turné skvělá zpěvačka „Ghallia“ v doprovodu rytmiky jedné z nejsilnějších bluesových kapel „The Mama´s Boys“. Spojení geniální zpěvačky a těžké bluesové rytmiky se v Česku a na Slovensku představí vůbec poprvé !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 27 LEDEN (JANUARY) 2020

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme ! Pro obrovský zájem znovu v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 20, 26, 27 LEDEN (JANUARY) + přidáno 01/02, 02/02/2020

 2020 * ÚNOR / FEBRUARY 

 2020 * BŘEZEN / MARCH 

 • CLIFF STEVENS (USA) - Dvojník Erica Claptona přijíždí se svým triem ! Celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem. Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17/02 + 15, 16 BŘEZEN (MARCH) 2020
 • KEITH THOMPSON (blues/rock, UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 15, 16, 17, 18 BŘEZEN (MARCH) 2020

 2020 * DUBEN / APRIL 

 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 29 DUBEN (APRIL) 2020
 • MASON RACK BAND (rock, AUS) - Představujeme tvrdou rock´n´roll / blues kapelu z Austrálie - v rámci jejich evropského turné poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání DUBEN (APRIL) 2020
 • GERRY JABLONSKI (UK) - Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 15 DUBEN (APRIL) 2020
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 30/03 + 1, 2, 3, 5 DUBEN (APRIL) 2020

 2020 * KVĚTEN / MAY 

 •  MARCO CINELLI + DANNY DEL TORO (ESP)  - Marco Cinelli (BEST guitar UK 2018) a Danny del Toro – španělský harmonikář, který prošel různými hudebními styly od blues, jazzu, ragtime … Poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 8, 9, 10 KVĚTEN (MAY) 2020
 • JOHN LENNON TRIBUTE - Argentinský Javier Parisi je považován za nejlepšího napodobitele Johna Lennona na celém světě! Neopakovatelné turné – 40 let od smrti a 80 let od narození Johna Lennona – poprvé u nás ! Zveme vás k zasnění a prozkoumání nejkrásnějších melodií Johna Lennona z jeho sólové scény. Show Johna Lennona s kytarou – největší hity !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, přidáno 28, 29 KVĚTEN (MAY) 2020
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9 KVĚTEN (MAY) 2020
 • FERNANDO SAUNDERS (USA) - Americký baskytarista a zpěvák - Fernando Saunders - dlouholetý baskytarista slavného Lou Reeda, spoluhráč Jeffa Becka, Jimmy Page či Erica Claptona !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 21, 22, 23 KVĚTEN (MAY) 2020 dále na vyžádání
 • GWYN ASHTON (AUS) - Oblíbenec evropského publika znovu v Česku a na Slovensku! Vynikající bluesový kytarista a zpěvák, který na pódiích vystupoval s takovými velikány jako Johnny Winter, Ray Charles nebo B. B. King. Skvělá ONE MAN BLUESROCK SHOW - Gwyn vystupuje sólo, doprovází se na všechny nástroje sám.
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou / na vyžádání KVĚTEN (MAY) 2020

 2020 * ČERVEN / JUNE 

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 21 ČERVEN (JUNE) 2020
 • GARY MOORE TRIBUTE feat Jack Moore (UK) - Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 19, 20 ČERVEN (JUNE) 2020 + dále na vyžádání
 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání / dohodou - ČERVEN (JUNE) 2020
 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone. Její trio se nejednou představilo v roli hlavních hvězd českých a slovenských festivalů či Jazzu u Karla Rodena.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 18, 19, 20, 21 ČERVEN (JUNE) 2020

 2020 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

Vpravo ► jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně

 2020 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 10, 13 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020
 • NICK STEED FIVE (UK) - Bluesový kvintet anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí podruhé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020

 2020 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí po úspěšném loňském turné znovu do Česka a Slovenska. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 8, 9, 10 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020

 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 29 ŘÍJEN (OCTOBER) + 01/11/2020

 • SCOTT WEIS BAND (USA) - oblíbená kapela Johnnyho Wintera nebo Billy Gibbonse ze ZZ TOP... Poprvé u nás ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 20, 21, 22, 23, 24 ŘÍJEN (OCTOBER) 2020

 2020 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 10, 15, 16 LISTOPAD (NOVEMBER) 2020


 2020-2021 * DÁLE PŘIPRAVUJEME

 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► LISTOPAD (NOVEMBER) 2020
 • IAN PAICE feat. Purpendicular (UK) - zakladatel Deep Purple - slavný bubeník na turné s kapelou - zažij hity Deep Purple v neopakovatelné klubové atmosféře !
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► 2021
 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2019 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba www stránek zdarmaWebnode