• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2019-2020
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
   

 2019 * BŘEZEN / MARCH 

 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Hvězda Jihočeského festivalu a Jazzu u Karla Rodena ! Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone.
  VOLNÉ TERMÍNY  14, 15, 18 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 23, 24, 30 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty v mezinárodním obsazení jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY  6, 7, 10, 11 + další na vyžádání BŘEZEN (MARCH) 2019
 • LINKIN PARK TRIBUTE (UA) - show uznávané revival kapely s největšími hity slavných Linkin Park !
  VOLNÉ TERMÍNY  17, 18, 19, 20 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru...
  VOLNÉ TERMÍNY  13, 17, 26 BŘEZEN (MARCH) 2019;  + 01/04/2019

 2019 * DUBEN / APRIL 

 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 29  DUBEN (April) 2019 
 • NIRVANA (UA) - Tribute show k nepoznání od originálu kultovní grungeové kapely Nirvana ! Program plný největších hitů s dokonalým dvojníkem Kurta Cobaina v čele uznávaného a oceňovaného revivalu (M Others Kiew). Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 21  DUBEN (April) 2019 
 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23 DUBEN (April) 2019

 2019 * KVĚTEN / MAY 

 • TASHA TAYLOR (USA) - Tasha Taylor je americká bluesová a soulová zpěvačka, skladatelka a herečka. Je dcerou bluesového zpěváka Johna Taylora. Jako herečku ji poznáváte ze seriálu „Dr. House“ a „Ugly Betty“. Jako skladatelka se její původní hudba objevila v televizních programech „Muži na stromech“. Byla hostující zpěvačkou na albu Tommyho Castra „The Devil You Know“.
  VOLNÉ TERMÍNY ► pouze 30/04 a 02/05/2019 
   
  Jako herečku ji poznáváte ze seriálu „Dr. House“ a „Ugly Betty“, Dimples and Heaven není těžké najít . Jako skladatelka se její původní hudba objevila v televizních programech „Muži na stromech“. Byla hostující zpěvačkou na albu Tommyho Castra „The Devil You Know“.
 • NILZA COSTA (BR) - Brazilská zpěvačka a skladatelka Nilza Costa ze Salvadoru se svým italským doprovodem (perkuse, kytara, saxofon). Její program přináší pohled na spojení africké hudby a jazzu, blues, samby... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  KVĚTEN  (May) 2019 
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1  KVĚTEN  (May) 2019 

 2019 * ČERVEN / JUNE 

 • NICK STEED FIVE (UK) - Bluesový kvintet anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí poprvé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 22  ČERVEN  (June) 2019 
   
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 26, 27, 30  ČERVEN  (June) 2019 
   

 2019 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

Vpravo ► jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.
 
 • ELON TURGEMAN (ISR) - Špičkový jazzový kytarista z Izraele se svým kvartetem ! Exkluzivně pro ČR a SK pouze níže uvedené termíny.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 3, 4, 5, 8, 9  ČERVENEC  (July) 2019 
   
 • KEITH THOMPSON (UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 24, 25, 26, 27, 28, 29  ČERVENEC  (July) 2019 

 2019 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • BLACK SABBATH TRIBUTE (USA) + Lord Bishop Rocks (USA) - Jedinečná show kapely Earth - jedné z nejlepších amerických tribute kapel Black Sabbath! Poprvé v Evropě na turné s legendárním divokým Lordem Bishopem z Bronxu v roli předkapely. Nepromeškejte - čeká vás velmi věrná show těch největších hitů dnes již nehrajících Black Sabbath.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 19  ZÁŘÍ  (September) 2019 
 • JACQUES PELLARIN (FR) - Akordeonista Jacques Pellarin přiváží v doprovodu zpěvačky Corinne Pellarin hudební repertoár z francouzské klasiky písní od Edith Piaf, Yves Montand, Charles Aznavour, Juliette Greco, Charles Trenet, Dalida, atd. Nechybějí slavné francouzské šansony ani autorská tvorba...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 14, 15  ZÁŘÍ  (September) 2019 

 2019 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • SARAH SMITH (rock, CA) – známá rocková zpěvačka, skladatelka a kytaristka se svou kapelou na evropském turné. Pouze 2 termíny pro ČR a SK !

  VOLNÉ TERMÍNY ► pouze 7, 8  ŘÍJEN (October) 2019

 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY  23, 24, 27 ŘÍJEN  (October) 2019
 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY  3, 4, 5 ŘÍJEN  (October) 2019

 2019 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí poprvé do Československa. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 10 LISTOPAD (November) 2019
 • NICO ZZ BAND (FR) - Současná velká hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby. Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 8, 9, 10, 18, 19, 20 LISTOPAD (November) 2019

 2019 * PROSINEC / DECEMBER 

 • NANDHA BLUES (IT) - Klasická jižanská rocková kapela, dobře známá pro svou jemnou kytarovou práci převážně ve standardním a otevřeném tónu. Max Arrigo (zakladatel Nandha Blues) je ceněn pro svůj oduševnělý hlas, který je srovnatelný se zpěváky, kteří propagovali tento druh hudby. V průběhu let byl viděn na evropských scénách s mnoha umělci a kapelami z celého světa...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 7 PROSINEC (December) 2019

 

 2020 * LEDEN / JANUARY 

 2020 * ÚNOR / FEBRUARY 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

GWYN ASHTON (blues/rock, AUS)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

ROSE BOGEY´S (rock, DE)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

Eric Clapton Tribute (USA)

Kurt Cobain NIRVANA (UA)

Iron Maiden Tribute Band (UA)

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Scorpions Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Black Sabbath Tribute (USA)

Linkin Park (UA)

Sting (UA)

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2019 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode