• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2018-2019
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  
   

 2018 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • GWYN ASHTON (UK) - Oblíbenec evropského bluesového publika znovu v Česku ! Vynikající bluesový kytarista a zpěvák Gwyn Ashton, který na pódiích vystupoval s velikány jako Johnny Winter, Ray Charles nebo B. B. King. Skvělá ONE MAN BLUES SHOW - Gwyn vystupuje sólo...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 23, 25, 26, 30 ZÁŘÍ (September) 2018, další termíny na vyžádání

 2018 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • KEITH THOMPSON (UK) - Legendární britský kytarista a zpěvák Keith Thompson přijíždí se svou kapelou do Česka a Slovenska v rámci svého evropského turné. Jeho hudba je velmi inspirována Ericem Claptonem, Garry Moore, Jeffem Beckem, ale také Rolling Stones či Beatles.
  VOLNÉ LastMinute TERMÍNY ► 12, 14  ŘÍJEN (October) 2018
 • SARAH SMITH (rock, CA) – známá rocková zpěvačka, skladatelka a kytaristka se svou kapelou poprvé v ČeskoSlovensku ! Evropské turné.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 3  ŘÍJEN (October) 2018
 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem, představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16  ŘÍJEN (October) 2018
 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. 

  Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 21, 23  ŘÍJEN (October) 2018

 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 3, 8, 13, 15, 16, 17, 21  ŘÍJEN (October) 2018

 2018 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • DANI WILDE (UK) - Zpěvačka a kytaristka, která získala cenu "British Blues Award Winner" na svém evropském turné s kapelou. 
  VOLNÉ TERMÍNY  11, 12  LISTOPAD  (November) 2018
 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY 26, 27  LISTOPAD  (November) 2018
 • WILL WILDE (UK) - vynikající britský bluesrockový zpěvák, skladatel, excelentní harmonikář a mimořádně nadaný sólový kytarista. Vyhrál „Blues Matters Award“ pro nejlepšího harmonikáře. Jeho blues je označováno jako drsné či syrové...
  VOLNÉ TERMÍNY 4, 6, 8  LISTOPAD  (November) 2018
 • BRAY (USA) - Pop rock zpěvák Bray hrál a zpíval pro obrovská publika, když uváděl hvězdy jako Slash, Train, Prince či některé ze členů The Doors či Sex Pistols. Jeho videoklipy mají miliony shlédnutí a BRAY tím jen potvrzuje, že patří ve svém žánru a generaci mezi aktuální špičky !
  VOLNÉ TERMÍNY NA VYŽÁDÁNÍ  LISTOPAD  (November) 2018
 • NICO ZZ BAND (FR) - Současná velká hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby. Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella...
  VOLNÉ TERMÍNY 14, 18  LISTOPAD  (November) 2018

 2018 * PROSINEC / DECEMBER 

 • NIRVANA (UA) - Tribute show k nepoznání od originálu kultovní grungeové kapely Nirvana ! Program plný největších hitů s dokonalým dvojníkem Kurta Cobaina v čele uznávaného a oceňovaného revivalu (M Others Kiew).
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání PROSINEC (DECEMBER) 2018 

KALENDÁŘ PRO ROK 2019

 2019 * LEDEN / JANUARY 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY  27 LEDEN (JANUARY) 2019 

 2019 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY  ÚNOR (FEBRUARY) 2019 
 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY  27 ÚNOR (FEBRUARY) 2019 
 • SCORPIONS TRIBUTE BAND (HU/UA) - Vyhlášený revival slavné kapely přijíždí do ČR a přiveze ty největší hity!
  VOLNÉ TERMÍNY  21, 24 ÚNOR (FEBRUARY) 2019 

 2019 * BŘEZEN / MARCH 

 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY  2 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Hvězda Jihočeského festivalu a Jazzu u Karla Rodena ! Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone.
  VOLNÉ TERMÍNY  13, 14, 15, 16, 17, 18 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. 
  VOLNÉ TERMÍNY  30, 31 BŘEZEN (MARCH) 2019
 • VANESA HARBEK (ARG) - Show mimořádně talentované argentinské kytaristky a zpěvačky, která v rámci svého evropského turné zavítá také do ČR a SK. Její koncerty v mezinárodním obsazení jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. 
  VOLNÉ TERMÍNY  6, 7, 8 + další na vyžádání BŘEZEN (MARCH) 2019
 • BALKAN STRINGS (SRB) - Kytarový mág Zoran Starcevič se svými syny (ověnčenými několika prvními cenami za skladbu a interpretaci) zahrají unikátní balkánský kytarový jazz s prvky world music, klasickou hudbu i světové hity... Unikátním prvkem jejich vystoupení je například hra šesti rukama na jednu kytaru...
  VOLNÉ TERMÍNY  13, 15, 16, 17, 30 BŘEZEN (MARCH) 2019; dále na vyžádání

 2019 * DUBEN / APRIL 

 • ROSE BOGEY´S (DE) - Rocková kapela z německého Magdeburgu se silným zvukem a skvělou show míří poprvé k nám ! Klubové turné s předkapelou !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 7, 8, 9, 10  DUBEN (April) 2019 
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 29  DUBEN (April) 2019 
 • GERRY JABLONSKI (UK) - Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete !
  VOLNÉ TERMÍNY ► pouze 16, 17, 18 DUBEN (APRIL) 2019

 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY ►NA VYŽÁDÁNÍ na turné od 05/04/2019 do 05/05/2019  DUBEN (April) 2019
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. 
  VOLNÉ TERMÍNY  1, 2  DUBEN (April) 2019

 2019 * KVĚTEN / MAY 

 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR a SK vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► 1, 2  KVĚTEN  (May) 2019 

 2019 * ČERVEN / JUNE 

 • NICK STEED FIVE (UK) - Bluesový kvintet anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí poprvé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18, 20, 21, 22  ČERVEN  (June) 2019 
  

 2019 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

Vpravo ► jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.

 2019 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY  3, 4, 5  OCTOBER  (October) 2019
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

ROSE BOGEY´S (rock, DE)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

Eric Clapton Tribute (USA)

Kurt Cobain NIRVANA (UA)

Iron Maiden Tribute Band (UA)

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Scorpions Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2018 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba www stránek zdarmaWebnode