• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2019-2020
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2019 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • JACQUES PELLARIN (FR) - Akordeonista Jacques Pellarin přiváží v doprovodu zpěvačky Corinne Pellarin hudební repertoár z francouzské klasiky písní od Edith Piaf, Yves Montand, Charles Aznavour, Juliette Greco, Charles Trenet, Dalida, atd. Nechybějí slavné francouzské šansony ani autorská tvorba...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 10, 14  ZÁŘÍ  (September) 2019 

 2019 * ŘÍJEN / OCTOBER 

 • Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY  6 ŘÍJEN  (October) 2019

 2019 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • SHANNA WATERSTOWN (USA) - Rythm & Blues zpěvačka s kapelou; skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem, představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 17, 18, 19, 20 LISTOPAD (November) 2019
 • BIG DEZ (FR) - Styl této pařížské kapely je elektrický blues smíšený s humorem a melancholií, silně propojený s funky, soulem a rock and rollem. Přední francouzská kapela přijíždí poprvé do Československa. Za sebou mají 8 alb, reprezentaci své rodné země v „Blues Challange“ v Mephisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 10 LISTOPAD (November) 2019
 • NIRVANA (UA) - Tribute show k nepoznání od originálu kultovní grungeové kapely Nirvana ! Program plný největších hitů s dokonalým dvojníkem Kurta Cobaina v čele uznávaného a oceňovaného revivalu (M Others Kiew). Doporučujeme !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 26, 27 LISTOPAD (November) 2019 + 02/12/2019

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 13 LISTOPAD (November) 2019

 • BRAY (USA) - Pop rock zpěvák Bray hrál a zpíval pro obrovská publika, když uváděl hvězdy jako Slash, Train, Prince či některé ze členů The Doors či Sex Pistols. Jeho videoklipy mají miliony shlédnutí a BRAY tím jen potvrzuje, že patří ve svém žánru a generaci mezi aktuální špičky !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28 LISTOPAD (November) 2019

 • NICO ZZ BAND (FR) - Současná velká hvězda francouzské (ale i evropské) R&B hudby. Charismatický frontman a showman, který čerpá elektrický mix R&B, blues, soul, funky a rock. Zkrátka, Nico ZZ si vyvinul svůj originální vlastní styl a specifický zvuk. Kytarista takových hvězd, jako Donalda Kinsey (dlouholetý spoluhráč Mick Jagger či Bob Marley), Leburna Maddoxe, Tim Mitchella...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28, 30, 31 ŘÍJEN (October) a 1, 3, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 LISTOPAD (November) 2019

 2019 * PROSINEC / DECEMBER 

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou - PROSINEC (December) 2019

 • LORD BISHOP unplugged (USA) - „Jsem dost mladý, abych rock´n´roll ještě mohl hrát a dost starý, abych ho už uměl hrát!“ říká Lord Bishop, záhadný a nenapodobitelný dvoumetrový kytarista z newyorského Bronxu. Speciální solo koncert Lorda Bishopa pouze s kytarou. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou - PROSINEC (December) 2019

 • DANIEL DE VITA (ARG) - kytarista a zpěvák z Buenos Aires a na argentinské bluesové scéně rozhodně není žádným nováčkem. Účinkoval na velkých Latin American Blues festivalech, mj. The Buenos Aires Winter Festival, the Buenos Aires Blues Festival, llha Blues Festival (Sao Paulo, Brazílie) a také na Mississippi Delta Blues Festival (Rio Grande do Sul, Brazílie), který je považován za nejvýznamnější bluesový festival Jižní Ameriky. Daniel je zároveň členem skupiny “American Kings of the Blues”.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 2, 3, 4, 5 PROSINEC (December) 2019

 • BIG GILSON (BRA) - Známý Big Gilson přiváží se svým bluesovým triem kvalitní blues až z Brazílie ! Po 8 letech znovu v Československu ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 10, 11, 12, 13, 14 PROSINEC (December) 2019

 • NANDHA BLUES (IT) - Klasická jižanská rocková kapela, dobře známá pro svou jemnou kytarovou práci převážně ve standardním a otevřeném tónu. Max Arrigo (zakladatel Nandha Blues) je ceněn pro svůj oduševnělý hlas, který je srovnatelný se zpěváky, kteří propagovali tento druh hudby. V průběhu let byl viděn na evropských scénách s mnoha umělci a kapelami z celého světa...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 5, 6, 7 PROSINEC (December) 2019

 2020 * LEDEN / JANUARY 

 • BIG WOLF BAND feat. Zoe Green (UK) - Britská kapela Big Wolf Band se skutečně rychle zařadila mezi uznávané skupiny rockového a bluesového žánru. Debutové album „Rebel´s Story“ se stalo bestsellerem v bluesové kategorii Amazonu a iTunes Top 20. Dosáhli řady skvělých recenzí z různých časopisů, včetně „Blues in Britain“ či „Get Ready to Rock Radio“. Jejich živá vystoupení berou posluchače na bluesrockovou cestu. Koncertní program je plný energie a obsahuje vše, co chcete vidět a slyšet od živé kapely. Na CZ SK turné 2020 předvedou své nové album „Be Free“ se speciálním hostem – vynikající zpěvačkou Zoe Green !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 28 LEDEN (JANUARY) + 2, 3 ÚNOR (FEB) 2020
 • GHALIA VOLT (U SA) - Přímo z New Orleans vyjíždí na evropské turné skvělá zpěvačka „Ghallia“ v doprovodu rytmiky jedné z nejsilnějších bluesových kapel „The Mama´s Boys“. Spojení geniální zpěvačky a těžké bluesové rytmiky se v Česku a na Slovensku představí vůbec poprvé !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 22, 27, 28 LEDEN (JANUARY) 2020

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme ! Pro obrovský zájem znovu v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 20, 22, 26 LEDEN (JANUARY) 2020

 2020 * ÚNOR / FEBRUARY 

 2020 * BŘEZEN / MARCH 

 • CLIFF STEVENS (USA) - Dvojník Erica Claptona přijíždí se svým triem ! Celosvětově ceněný Eric Clapton Tribute Band v čele se slavným bluesovým kytaristou Cliffem Stevensem. Zážitek z koncertů této skupiny je téměř k nerozeznání od originálu !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 18/02 + 1, 2, 3, 16, 17, 19 BŘEZEN (MARCH) 2020
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 30, 31 BŘEZEN (MARCH) 2020

 2020 * DUBEN / APRIL 

 • LEBURN MADDOX (USA) - Po 3 letech znovu u nás ! Mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začíná v polovině 70tých let, kdy jako mladý nadějný muzikant spolupracoval  s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton. Ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí. Má schopnost vyvolat u publika silné emoce, teď máme možnost se o tom přesvědčit i my. 
  VOLNÉ TERMÍNY ►16, 18, 19, 20, 22 DUBEN (APRIL) 2020
 • MASON RACK BAND (rock, AUS) - Představujeme tvrdou rock´n´roll / blues kapelu z Austrálie - v rámci jejich evropského turné poprvé u nás !
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání DUBEN (APRIL) 2020
 • GERRY JABLONSKI (UK) - Skotská kapela Gerry Jablonski a Electric Band patří k předním blues/rockovým hudebním skupinám, kterou si okamžitě po prvních tónech zamilujete !
  VOLNÉ TERMÍNY ►14, 15 DUBEN (APRIL) 2020
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ►1, 2, 3, 5 DUBEN (APRIL) 2020

 2020 * KVĚTEN / MAY 

 • KISS Forever Band (HU) – jeden z nejoblíbenějších a nejlepších KISS revivalů na světě !
  VOLNÉ TERMÍNY ►13, 14, 16 KVĚTEN (MAY) 2020

 2020 * ČERVEN / JUNE 

 • IRON MAIDEN TRIBUTE (UA) - Kapela "Blood Brothers" je první oficiální Iron Maiden Tribute na Ukrajině, který dostal požehnání od samotných členů hvězdné britské kapely. Vynikající kapela přiváží po úspěšném předchozím evropském turné znovu do ČR a SK ty největší hity slavné britské heavymetalové kapely Iron Maiden. Kapela Blood Brothers byla mj. také předkapelou slavných Scorpions, Guano Apes, Clawfinger a dalších...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19, 21 ČERVEN (JUNE) 2020
 • NINA VAN HORN (USA/FR) - Francouzsko/americká zpěvačka, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric. CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“ - přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné opět do Česka a na Slovensko. Nina přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone. Její trio se nejednou představilo v roli hlavních hvězd českých a slovenských festivalů či Jazzu u Karla Rodena.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19, 20, 21 ČERVEN (JUNE) 2020

 2020 ČERVENEC - SRPEN / JULY - AUGUST 

Vpravo ► jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně

 2020 * ZÁŘÍ / SEPTEMBER 

 • NICK STEED FIVE (UK) - Bluesový kvintet anglického klávesisty a zpěváka Nicka Steeda (známého především jako spoluhráče Normana Beakera) se představí podruhé u nás ! Angličan Nicky Steed patří mezi uznávané skladatele a klávesisty, spolupracoval mj. také s Chrisem Farlowem, Van Morrison, Stevem Hackettem z Genesis, Davidem Sanciousem od Stinga... Nezmeškejte koncertní program plný kvalitního blues !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19 ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020
 •  
 • VDELLI (AUS) - Známá kapela Vdelli z australského Perthu si poměrně rychle získala místní publikum a stala se hostem takových interpretů, jako jsou ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd !
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání - ZÁŘÍ (SEPTEMBER) 2020
   

 2020 * DÁLE PŘIPRAVUJEME

 • CLIVE BUNKER (UK) - bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► připravujeme na podzim 2020
 • JEAN MARX EXPRESS (USA) - Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Nekompromisní a zároveň mistrovská hra na kytaru Jeana Marxe odkazuje k afro-americkému dědictví - na Jimiho Hendrixe, Living Colour, Erica Galese, Wild T, Michaela Hilla ad.
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► LISTOPAD (NOVEMBER) 2020
 • IAN PAICE feat. Purpendicular (UK) - zakladatel Deep Purple - slavný bubeník na turné s kapelou - zažij hity Deep Purple v neopakovatelné klubové atmosféře !
  VOLNÉ TERMÍNY na vyžádání ► únor/březen 2020
 
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

ŠTĚPÁN MARKOVIČ (jazz/funky, CZ)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

GWYN ASHTON (blues/rock, AUS)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

ROSE BOGEY´S (rock, DE)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

KATEDRA  (bigbeat/rock, Pl)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

Eric Clapton Tribute (USA)

Kurt Cobain NIRVANA (UA)

Iron Maiden Tribute Band (UA)

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Black Sabbath Tribute (USA)

Linkin Park (UA)

Red Hot Chili Peppers (HU)

Bryan Adams (HU)

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Fernando Saunders

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

Všechna práva vyhrazena © 2008-2019 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode