• Níže naleznete aktuální volné termíny zastupovaných hudebních skupin na turné 2022-2023
 • Pro bližší informace a podmínky nás kontaktujte.
 • Vpravo  jsou uvedeny kapely, které koncertují celoročně.  

 2022 * ŘÍJEN / OCTOBER

 • NILZA COSTA (afro jazz, BR) - Brazilská zpěvačka a skladatelka Nilza Costa ze Salvadoru se svým italským doprovodem (perkuse, kytara, saxofon). Její program přináší pohled na spojení africké hudby a jazzu, blues, samby...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 25, 26, 27, 29 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • BRIGHTON BLUES CARTEL (UK) - Jedni z nejlepších bluesových britských umělců na společném turné! Danny Giles - Guitar, Vocals, Will Wilde - Harp, Vocals, Steve Brook - Guitar, Russel Carr - Bass, Alan Taylor - Drums 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 9, 10 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • CLAUDE BOURBON (ESP) - “Dechberoucí akustická fúze blues, jazzu, klasické a španělské kytary od úžasného kytarového virtuosa…” Altadena News, USA”
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 13 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • THE UPPERTONES (IT) - Italské trio Mr. T-Bone, Peter Truffa a Count Ferdi přijede se svým projektem The Uppertones a přiveze velkou dávkou pohody 50. a 60. let. Jejich ojedinělý mix jamajského r’n’b, jamajského boogie, calypsa a menta, který vás zaručeně roztančí, odhaluje kořeny, ze kterých se později vyvinulo ska, reggae, ale třeba i rock’n’roll nebo rythm & blues...
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23, 24, 25, 26 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022
 • BLUES BOY KINGS (UK) - Blues Boy Kings jsou vynikající bluesovou kapelou z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné, jehož součástí bude také Česko, Slovensko a Polsko ! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 16 ŘÍJEN (OCTOBER) 2022

 2022 * LISTOPAD / NOVEMBER 

 • JOHNNY MASTRO + MAMA´S BOYS - Po 5ti letech znovu u nás ! Silný, těžký a bluesový ! Johnny Mastro s kapelou Mama's Boys patří k uznávaným americkým kapelám - za sebou mají 11 alb, bezpočet festivalových vystoupení, více než 30 evropských turné, záznam koncertu pro BBC v Londýně či německém rozhlase v Brémách... Zajímavostí je, že Johnny hrál také ve filmu "Babe & Rickyho Inn"
  VOLNÉ TERMÍNY ► 22, 23 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 • METALLICA TRIBUTE (PL) - Největší hity slavné kapely Metallica v podání jedné z nejvěrnějších tribute kapel na polské scéně "Alcoholica". 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 11, 12, 18, 19 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022 + další termíny dohodou

 • OLIVIER MAS (blues, FR) - Výborný francouzský multiinstrumentalista Olivier Mas přijíždí se svou one-man show poprvé do Česka v rámci svého evropského klubového turné. Velmi příjemný mix of American Roots Music, Blues, Rock, Funk, Second Line, Swing, Folk, Country…
  VOLNÉ TERMÍNY ► 16, 17, 18, 19 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 • Mike Parker's Trio Theory (USA, jazz) - Skladatel a hráč na kontrabas z New Yorku Mike Parker dohromady s dvojnásobným držitelem nominace na cenu Grammy, bubeníkem Frankem Parkerem (Kurt Elling Quartet) a polským hráčem na tenorsaxofon z Krakova, Slawkem Pezdou ve zredukovaném následníkovi Mikeova projektu 'Unified Theory' (kvintet). Nyní tedy jako jazzové trio přidávají do své hudby  syrovou energii rocku, citlivost hudby klasické, strukturální plochy avantgardy a rytmickou a harmonickou psetrost moderního jazzu. "Důmyslná syntéza všech hudebních stylů, zdánlivě nemožná kombinace Charlieho Parkera s groove Michaela Jacksona, dochucené vzpurností Johna Zorna ... Je vším, čím by jazz měl být: originální, čerstvý, nepředvídatelný, symbiotický ve skupinové improvizaci, a to všechno se smyslem pro humor"
  VOLNÉ TERMÍNY ► 23, 25, 26, 27 LISTOPAD (NOVEMBER) 2022

 2022 * PROSINEC / DECEMBER 

 • BIG MAN JAMES (IT) - Blues-Soul-Funk kapela z Codogna v Itálii, kterou tvoří Big Man James (Giacomo Cassoni) zpěv a kytara, Little B (Michele Zanoni) basová kytara a Emanuele Corbellini na bicí. Kapela vydala EP My Clouds (2017) a své první album Another (2018). Tato práce byla recenzována z různých webových stránek a časopisů jako Il Blues, Rockon.it, Buscadero, Blues Magazine, Baoblog-RocknRoll398, Rootshigway a Highwayitaly. V r. 2020 vydali nový singl Beyourself.  V říjnu 2019 bylo Big Man James Trio vybráno jako jeden ze čtyř finalistů pro Italian Blues Challenge.
  Kapela hrála na různých důležitých bluesových festivalech a jako předkapela velkých hvězd. V dubnu 2022 skupina vydala nové EP Step Into the Real Life. V prosinci 2022 přijíždí poprvé do Česka a Slovenska!
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6, 7, 8, 9, 10 PROSINEC (DECEMBER) 2022

 • VÁNOČNÍ JAZZOVÝ KONCERT - Jeden z nejvýraznějších tuzemských jazzmanů Štěpán Markovič a jeho trio se speciálním programem nejslavnějších jazzových standardů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► dohodou PROSINEC (DECEMBER) 2022

 2023 * LEDEN / JANUARY 

 • DARYL STRODES (USA) - blues/R&B/funk/jazz zpěvák a kytarista působící v Los Angeles. Během posledních dvou desetiletí vystupoval po celém světě a shromáždil širokou a různorodou fanouškovskou základnu. Vystupoval v USA, Evropě a jihovýchodní Asii. Daryl byl nominován na dvě nezávislé hudební ceny a také na četné hudební žebříčky různých žánrů. 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 19, 20, 21, 22 LEDEN (JANUARY) 2023

 2023 * ÚNOR / FEBRUARY 

 • THE BLACK HOLE (USA) - je dynamická bluesová rytmická sekce z USA, která spolupracovala s nejlepšími bluesovými umělci z celého světa. Odehráli přes 3000 vystoupení ve 43 zemích na pěti kontinentech. Mezi stálé členy patří bubeník Levi Velasquez a baskytarista Joe Edwards. Sestava pro rok 2022 zahrnuje kytaristu a zpěváka Connora Kellyho z rockové skupiny Phoenix a vítěze rockové legendy Alice Coopera „Proof is in the Pudding“ Battle of the Bands, Verry Cherry. Poprvé na turné v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► 13, 15, 16, 18 ÚNOR (FEBRUARY) 2023

 2023 * BŘEZEN / MARCH 

 •  Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 30/03 a 01/04/2023
 • DEMIAN DOMINGUEZ (ARG/USA) - Demian Dominguez je nejslibnějším blues/rockovým umělcem, který kdy vzešel z latinskoamerické a španělské kultury. Jeho produkce patří k tomu nejlepšímu, co lze na malých pódiích spatřit. Těšte se na strhující výkon sestavy Demian Domínguez (kytara a zpěv), Gianpaolo Feola (bicí), Walter Cerasani (baskytara).
  VOLNÉ TERMÍNY ► 6, 7, 8, 9, 10, 11 BŘEZEN (MARCH) 2023
 • THE PORTHOUNDS (DE) - Ve svých písních zkoumají hranice mezi roots rockem, country a rock'n'rollem 60. let. Z Hamburku do Memphisu, Detroitu do Liverpoolu a zpět – to je to, co Porthoundi nazývají svůj Northern Shuffle! Porvné u nás! 
  VOLNÉ TERMÍNY ► 7, 8, 9, 10, 11, 12 BŘEZEN (MARCH) 2023

 2023 * DUBEN / APRIL 

 • IAN PAICE + PURPENDICULAR (UK) - Koncert plný hitů „Deep Purple“ - bubeník Ian Paice s kapelou Purpendicular na evropském klubovém turné 2023.
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání DUBEN (APRIL) 2023
 • LUCA GIORDANO BAND (USA/IT) - Svým citlivým a osobitým spojením blues, jazzu a funku se Luca Giordano stal jedním z předních evropských bluesmanů na mezinárodní úrovni. Jeho písně ukazují dokonalou rovnováhu mezi vyspělostí a komplexností. Poprvé v Česku a na Slovensku!
  VOLNÉ TERMÍNY ►10, 11, 12, 15, 16, 17 DUBEN (APRIL) 2023
 • NEAL BLACK + THE HEALERS (USA) - V rámci svého světového turné se znovu do ČR vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black. Prestižní časopis Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény..."
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání DUBEN (APRIL) 2023
 • THE CHILKATS (DE) - Nechejte se přenést respektovaným jump blues kvartetem The Chilkats z Hamburku do roku 1940, kdy se jump blues dostal na vrchol! Kapela představuje velmi originální pohled do minulosti nejen věrným zvukem doby, ale i svou neobvyklou pódiovou show. Po velmi úspěšném loňském turné znovu v ČR a SK.
  VOLNÉ TERMÍNY ► 13, 14, 15 DUBEN (APRIL) 2023

 2023 * KVĚTEN / MAY 

 • NEIL ZAZA BAND (USA) - TOUR 2023 - Americký král světového melodického rocku své generace, koncertní spoluhráč takových legend jako Steve Vai nebo Joe Satriani. Doporučujeme ! Pro obrovský zájem znovu v Česku a Slovensku !
  VOLNÉ TERMÍNY ► na vyžádání KVĚTEN (MAY) 2023
 

ZOBRAZIT DALŠÍ KAPELY - VOLNÉ TERMÍNY DOHODOU

Kontakt

Napište nám - na vzkazy reagujeme okamžitě !

 K  D I S P O Z I C I  P O  C E L Ý  R O K 

 ŠTĚPÁN MARKOVIČ  (jazz/funky, CZ)

FERNANDO SAUNDERS (jazz/rock/pop, USA)

 PTASZEK & BUŽM A (blues/gospel, CZ)

SCOTT IBEX (blues, USA)

VANJA SKY (blues/rock/, HR)

ANDREW "THE BULLET" LAUER (jazz/pop, USA)

CHANSON TRIO COUCOU (chanson, CZ)

NORTH EAST SKA JAZZ ORCHESTRA (jazz, IT)

PETER SÁRIK TRIO x BEETHOVEN (jazz, HU)

NANDHA BLUES (jižanský rock/blues, IT )

LORD BISHOP ROCKS (rock, USA)

THE UPPERTONES (boogie/swing, IT)

TRIO BALKAN STRINGS (world music/classic, SRB)

PRIESTER SISTERS (swing, CZ)

ONDŘEJ ŠTVERÁČEK (jazz, CZ) 

ZEURÍTIA VENDULA ŠMOLDASOVÁ (jazz, CZ)

ROBERT BALZAR TRIO (jazz, CZ)

SISA FEHEROVÁ + FEHERO ROCHER (jazz, SK)

VLASTA HORVÁTH (rock, CZ)

JAROSLAV HUTKA (folk, CZ)

MARKOVIČ + EMIL VIKLICKÝ (jazz, CZ)

TRIO ROMANO (world music, CZ)

LIBOR ŠMOLDAS (jazz, CZ)

LADY PRAGA (pop/jazz, CZ)

LIGHT STAR GUIDING (jazz/folk/trance, PL)

NILZA COSTA (BR) (afro jazz, BR)

ADAM JARZMIK (jazz, PL)

GRAUSAME TOCHTER (elektro etc. 18+, DE)

 R E V I V A L * T R I B U T E 

KISS Forever Band (HU)

ZZ TOP Tribute (HU)

Tribute to John Coltrane (CZ)

Rory Gallagher Tribute (I)

Guns N Roses (HU)

Deep Purple (DE/UK)

Red Hot Chili Peppers (HU)

Bryan Adams (HU)

Gary Moore feat Jack Moore (UK)

AC/DC Tribute (HU)

The Beatles (HU)

QUEEN (HU)

The Rolling Stones (HU)

Eric Clapton Tribute (USA)*

Kurt Cobain NIRVANA (UA)*

Iron Maiden Tribute Band (UA)*

Black Sabbath Tribute (USA)*

Linkin Park (UA)*

John Lennon Tribute (ARG)*

Green Day Tribute (HU)

Led Zeppelin Tribute (HU)

Metallica Tribute (PL)

Deep Purple Tribute (HU)


*dostupné jen v době turné

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Lord Bishop Rocks (USA)

 

Jaroslav Hutka - BOOKING

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2008-2022 | Při použití jakéhokoliv obsahu z tohoto webu v jakékoliv formě je nutné uvést odkaz "www.JazzAgency.cz"

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode